Proč k nám?

Vrbno pod Pradědem je horské městečko ležící jen co by kamenem dohodil od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. V blízkosti nalezneme též klimatické lázně Karlova Studánka (perlu Jeseníků), kde mohou načerpat sílu i ti nejunavenější turisté, přičemž v termálním bazénu těchto lázní se vydovádí děti i dospělí - takže si při výpravě k nám neopomeňte vzít plavky! V průběhu léta si budete moci užít také cyklistiky, protože v okolí našeho městečka naleznete nespočet cyklotras různé náročnosti, při jejichž zdolávání budete moci uskutečnit řadu výletů za zábavou i poznáním.

 

V blízkém městě Bruntále nalezneme krásný zámek, stejně jako malebný kostel, který se nachází na vyhaslé sopce Uhlířský vrch. Rovněž zde můžeme navštívit wellness centrum s příjemným aquaparkem, v němž si můžeme vyzkoušet tzv. divokou řeku, která uspokojí i ty největší vodní nadšence. Kousek od nás naleznete také přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně, která je neodolatelným magnetem pro milovníky technických památek.

 

V zimě je ve Vrbně pod Pradědem k dispozici 600 metrová sjezdovka (i pro večerní lyžování). V nedalekém Ludvíkově lze využít tři sjezdovky, stejně jako snowtubing manželů Pořízkových.

 

Nezapomínáme také na nejmenší, kterým můžeme nabídnout krásné dětské hřiště nedaleko od domu.

 

Je toho u nás opravdu hodně k vidění! Těšíme se na Vás! Bude Vám u nás jako v bavlnce!

 

NAŠE SLUŽBY!

 

KAM NA VÝLET?